"Укрзалізниця" збирається підвищити ціни на квитки

14 серпня 2019 р. - Власенко Анастасія

За матеріалами - 24tv.ua

Так, "Укрзалізниця" проситиме в уряду дозволу збільшити вартість пасажирських квитків до рівня собівартості перевезень. Про це розповів голова компанії Євген Кравцов в інтерв’ю УНІАН.

На його думку, наразі пасажирські перевезення для підприємства є збитковими.

У нас високий попит, але при цьому низькі ціни, які не покривають собівартість перевезень. З цим потрібно щось робити. Тому ми піднімаємо питання на рівень держави. "Укрзалізниця" повинна надавати послуги державі не нижче собівартості, що дозволить збільшити парк і зробити перевезення беззбитковими для компанії,
– наголосив Кравцов.

Також Кравцов зазначив, що повністю задовольнити попит у сезон відпусток і літній період – не можливо, проте "Укрзалізниця" потребує збільшення парку на 15-20%, щоб "спокійно проходити пікові періоди".

Ще по темі

Законопроєкт про продаж землі
Законопроєкт про продаж землі
Не більше 15% земель області, не більше 0,5% в Україні загалом, обмеження придбання для іноземців – такі і не лише положення пропонує закріпити Верховній Раді Кабінет міністрів у законі про продаж землі.
26 вересня 2019 р.
Мінімальна зарплата і прожитковий мінімум
Мінімальна зарплата і прожитковий мінімум
Мінімальна зарплата з 1 січня в Україні становитиме 4723 гривні на місяць або 28,31 гривні за годину. Такі розміри мінімалки закладені у державному бюджеті на 2020 рік, який 18 жовтня за основу в першому читанні схвалила Верховна Рада.
18 жовтня 2019 р.
Нова формула розмитнення авто на єврономерах
Нова формула розмитнення авто на єврономерах
В Україні можуть ухвалити проєкт закону щодо доступного розмитнення авто на іноземній реєстрації.
28 жовтня 2019 р.
новини