Власник "М.С.Л.": список санкцій використовують для монополізації ринку лотерей

13 червня 2017 р. - Михайло Германович

За матеріалами - 24tv.ua

"Спочатку незаконно перерозподілити лотерейний ринок на користь одного приватного монополіста намагалися за допомогою Міністерства внутрішніх справ. Хвилю "перевірок" ми проходили в 2014 році, коли закривали точки компанії і конфісковували обладнання. Після цього бардаку компанія звернулася в суд і виграла у МВС більше 300 судових справ. Устаткування повернули. З 2015 року і вже втретє поспіль "М.С.Л." необґрунтовано вносять до списку санкцій", – розповів Маркос Шіапаніс.

У компанії уточнюють, що вичерпали всі можливі правові механізми захисту – самостійно ініціювали перевірку компанії Службою безпеки України (СБУ), зверталися до суду, до Ради національної безпеки.

"Поки це все не дало ніяких результатів. Хоча в СБУ в результаті перевірки встановили, що причин для включення "М.С.Л." в список санкцій немає. Згідно з даними державного реєстру, в структурі власників компанії є тільки громадяни Кіпру і України, до яких санкції президента не застосовуються. Основним власником ТОВ "М.С.Л." є Evolot Limited (Кіпр), а кінцевим бенефіціаром – кіпріот Маркос Шіапаніс, тобто – я. Єдині фінансові відносини між "М.С.Л." і "Альфа-груп" – кредит в "Альфа-банку". Для компанії, яка стільки років пропрацювала в Україні, є одним з найбільших платників податків в країні, це нонсенс і серйозний удар, який призвів до серйозних і негативних наслідків", – пояснив засновник "М.С.Л.".

"Ми використовуємо будь-які законні механізми, щоб повернутися до повноцінної роботи. Ще один варіант – захист прав на міжнародному рівні. Нещодавно нашу компанію ввели в керівні органи Європейської асоціації державних і ТОТО лотерей. Будемо розраховувати і на підтримку з боку наших західних партнерів", – підкреслив пан Шіапаніс.

Мітки по темі

шіапанісм.с.лмвс

Ще по темі

Чиновники "Укрзалізниці" закупили на 100 млн гривень неякісної продукції
Чиновники "Укрзалізниці" закупили на 100 млн гривень неякісної продукції
Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили механізм регулярного придбання чиновниками ПАТ "Укрзалізниця" неякісної продукції майже на 100 млн грн
15 червня 2017 р.
"Укрзалізниця" пропускає вагони РФ і пригальмовує українські експортні вантажі
"Укрзалізниця" пропускає вагони РФ і пригальмовує українські експортні вантажі
"Укрзалізниця" після того, як протягом другого тижня червня пропустила через прикордонний перехід "Ужгород" левову частку транзитних вантажів (переважно з Росії), ввела конвенційну заборону, однакову для всіх вантажовідправників України та РФ.
19 червня 2017 р.
Переговори з Ryanair були приречені з самого початку
Переговори з Ryanair були приречені з самого початку
Головна Новини України Переговори з Ryanair були приречені з самого початку – експерт Сьогодні, 14:05 Переглядiв: 714 Міністерство інфраструктури ввели Ryanair в оману, вважає Олександр Ланецкий
11 липня 2017 р.
новини