Збільшені пенсії отримали майже 9 мільйонів українців

28 березня 2019 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - 24tv.ua

У чому полягає суть перерахунку пенсій? Показник середньої заробітної плати, який застосовується для перерахунку пенсій, збільшується на коефіцієнт, що відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, за попередній рік.

Обсяг зростання пенсій різний. Мінімальне зростання – 100 гривень. Збільшення на понад 1000 гривень отримали 2,45 мільйона пенсіонерів,
– уточнив Рева.

Розмір пенсій збільшено 8 мільйонам 970 тисячам українцям. Ще 2 мільйони 200 тисяч пенсіонерів отримали одноразову доплату. Не перераховувалися  пенсії тим категоріям людей, які отримують їх за спеціальним законодавством: прокурорам, екс-народним депутатам тощо.

Міністр відзначив, що всі питання щодо перерахунку пенсій можна з’ясувати в органах Пенсійного фонду.

У жовтні 2017 року близько 10 мільйонам пенсіонерів збільшили розмір пенсії в залежності від низки факторів – у тому числі від небезпеки умов праці та стажу. У 2018 році збільшені пенсії отримали військові пенсіонери. Другу хвилю підвищення військовим пенсіонерам здійснили у січні 2019 року. Середній розмір пенсій військовослужбовців склав 4682 гривні.

Мітки по темі

пенсіїурядрева

Ще по темі

Чи продовжить Зеленський співпрацю з МВФ?
Чи продовжить Зеленський співпрацю з МВФ?
У разі перемоги Володимира Зеленського на президентських виборах Україна може отримати великі проблеми у стосунках з МВФ
2 квітня 2019 р.
Зараз саме час запастися газом
Зараз саме час запастися газом
На ринку газу склалася ситуація, коли його вигідно купувати на зиму про запас. Ціни на приватні поставки потенційно вигідні для придбання блакитного палива за форвардними контрактами.
3 квітня 2019 р.
Чому уряд не підвищуватиме ціну на газ цієї зими?
Чому уряд не підвищуватиме ціну на газ цієї зими?
В України є всі шанси не підвищувати вартість газу до кінця року. Цьому сприяє поточна ситуація на світових ринках.
4 квітня 2019 р.
новини