Зеленський зустрінеться з українськими олігархами: говоритимуть про Донбас

6 червня 2019 р. - Нестерук Михайло

За матеріалами - 24tv.ua

Як наголосив Зеленський у ефірі телеканалу "1+1", Донбас обов’язково повернеться, і хтось його розбудовую повинен займатися.

З великим бізнесом ми збираємося зустрітися в червні. Будемо говорити про розбудову Донбасу. У нас є план, ми хочемо запропонувати бізнесу інвестувати в Донбас, інвестувати в інфраструктуру Донбасу,
– підкреслив президент.

Водночас він додав, що з "представниками великого бізнесу" зустрічається по черзі.

"Можемо їх називати олігархами. Зустрічався з Пінчуком. Зустрічався з… їх є не так багато, хтось іще приїжджав до нас, вже не пам’ятаю. Деякі політики приїжджали, вони – теж олігархи, але не будемо казати про них", – зауважив Зеленський.

Щодо перемовин з Віктором Пінчуком, за словами українського лідера, вони востаннє зустрічалися, щоб обговорити призначення другого президента Леоніда Кучми представником України у Тристоронній контактній групі.

Вперше з представниками українського великого, малого та середнього бізнесу Зеленський зустрічався   Зеленський скликає бізнесменів на зустріч , ще не перебуваючи на посаді президента. Скликав чинний гарант таку зустріч на початку травня після оголошення офіційних результатів виборів, згідно з якими він здобув перемогу.

За мого президентства взаємини з підприємцями будуть прозорими. Більше жодних кулуарних переговорів, нічних візитів до АП і прихованих від суспільства домовленостей,
– обіцяв тоді ще майбутній президент.

Ще по темі

У Німеччині розповіли, чого чекають від Зеленського
У Німеччині розповіли, чого чекають від Зеленського
ЛІдери німецького бізнес-об'єднання для зв'язків зі Східною Європою "Східний комітет німецької економіки" повідомили, чого чекають від нового Президента України Володимира Зеленського. Придушення корупції і бюрократії
18 червня 2019 р.
 Німеччина вимагає від Кремля продовжити транзит газу через Україну
Німеччина вимагає від Кремля продовжити транзит газу через Україну
Російський газ до ЄС постачається через газотранспортну систему України в межах контракту, який завершується 31 грудня 2019 року. Німеччина вимагає від РФ продовжити транзит газу через Україну, бо це у їх "абсолютних інтересах".
18 червня 2019 р.
Чи скасують будівництво "Північного потоку-2"
Чи скасують будівництво "Північного потоку-2"
Навіть, якщо Україна погодиться на всі умови російського "Газпрому", це не означатиме, що він припинить будівництво скандального газопроводу "Північний потік-2".
24 червня 2019 р.
новини