ЗМІ дізналися, на скільки може подорожчати газ для населення з травня

17 квітня 2019 р. - Михайло Германович

За матеріалами - segodnya.ua

Компанія "Нафтогаз України" з 1 травня може підвищити ціну газу для споживачів до 9717 грн за 1000 куб. м, яка діятиме до кінця травня 2019 року.

Про це пише агентство "Українські новини" з посиланням на копію проекту доповнення до договору купівлі-продажу газу споживачам за спецзобов'язаннями, підготовленого "Нафтогазом".

Нагадаємо, з 1 травня в Україні припиняє діяти ціна газу, який компанія постачає споживачам за спецзобов'язаннями. Вона була встановлена з листопада 2018 року і становить 8549 грн за 1000 куб. м.

Згідно з домовленостями з Міжнародним валютним фондом і з постановою Кабінету міністрів № 867, ціна газу з травня має зрости на 15% – з 8549 грн до 9717 грн за 1000 куб. м.

Однак імпортна ціна газу почала знижуватися, і 3 квітняКабмін дозволив "Нафтогазу" знизити ціну на газ для населення – постанова уряду № 293 встановлює помісячне формування ціни на рівні ціни для промисловості, але не вище, встановленої постановою № 867.

У той же день "Нафтогаз" повідомив, що вартість газу для населення зменшилася ще з 1 квітня, проте 16 квітня в "Нафтогазі" зазначили, що не можуть виконати постанову Кабміну. Як заявив керівник газового дивізіону компанії Андрій Фаворов, зниження ціни передбачено постановою № 293, яка не скасовує режим спецзобов'язань, покладений на "Нафтогаз" постановою № 867. Саме останню постанову і пропонує компанія скасувати або змінити.

Мітки по темі

нафтогазгазтарифи

Ще по темі

За рік українські стартапи залучили понад 300 мільйонів доларів інвестицій!
За рік українські стартапи залучили понад 300 мільйонів доларів інвестицій!
Цьогоріч сума венчурних інвестицій в українські ІТ-компанії сягнула 336,9 мільйона доларів. Водночас розмір "середнього чеку" наразі становить більше одного мільйона доларів.
24 квітня 2019 р.
У Зеленського не обіцяють знизити тарифи на комуналку
У Зеленського не обіцяють знизити тарифи на комуналку
У переможця президентських виборів Володимира Зеленського заявляють, що не обіцяють знизити тарифи на комунальні послуги, але сподіваються, що після зниження рівня корупції це стане можливо.
24 квітня 2019 р.
Інфляція та зростання курсу, – "Приватбанк" про наслідки скасування націоналізації
Інфляція та зростання курсу, – "Приватбанк" про наслідки скасування націоналізації
Якщо рішення суду про незаконність націоналізації "Приватбанку" набуде чинності, це "знищить монетарну політику України" і призведе до стрімкої інфляції та зростання курсу валют.
26 квітня 2019 р.
новини